Luxusné postele Trump Home

LIMITOVANÁ KOLEKCIA
Exkluzívne Vám prinášame vysoké luxusné postele, ktoré boli vytvorené ako limitované edície. Tieto jedinečné luxusné postele sú vyrábané rešpektovanou francúzskou firmou Treca pod záštitou zvučných mien ako Trump a Chantak Thomass, ktoré sú synonymom najvyššej kvality a luxusu.

POSTEL OD MILIARDÁRA
Neexistuje snáď lepšie synonymum slova „luxus“ než jedno jediné meno- Trump. Kto by nepoznal meno Donald J. Trump? Svetoznámy muž činu, který založil svoje impérium na Manhattane, rozšíril svoje aktivity o výstavbu hotelov a golfových ihrísk naprieč celým svetom a založil svoju vlastnú licenčnú značku TRUMP HOME.


Podpis mena TRUMP, to je luxus 5 hviezdičkových prepychových hotelov a nadštandard najprestížnejších residencií v USA.


TRUMP HOME predstavuje svoju novú kolekciu luxusných postelí. Kolekcia sa skladá zo štyroch modelov vysokých postelí amerického typu, navrhnutých v rafinovanom a elegantnom designe, ktorý bol inšpirovaný módnym štýlom „chic á la New York“.
Tieto vysoké postele sú vytovorené z niekoľkých jednotlivých vrstiev, ktoré splňujú požiadavky pre komfortný a zdravý nočný odpočinok. Nebola by to zančka TRUMP, keby sa pod ňou neskrývalo niečo výnimočné. Matrace postelí Trump Home sú majstrovským dielom, či už z hľadiska náplne, technologie, spracovania a takisto finálneho vzhľadu.


Vzhľadom k zákazkovej výrobe si posteľ môžete vybrať vo viacerých farebných variantách a typoch poťahového materiálu. Zvoliť si môžete napríklad luxusný materiál s tkaným vzorom v elegantnej černej alebo krémovo béžovej farbe či ďalšie jemné pŕíjemné materiály v niekoľkých farbách.


Postele značky TRUMP HOME predstavuju životný štýl

  • najvyššiu kvalitu
  • tradičné hodnoty vysokých postelí v americkom štýle
  • extrémne pohodlie
  • pokrokovú technológiu pružinového systému
  • elegantný milionársky design

 


Postel Trump Gold Splendor


Postel Trump Silver Majesty


Postel Trump Silver Prestige


Postel Trump Gold Supreme

Kontakt

KORUNNÍ 2569/108b VINOHRADY, PRAHA 10
PO - PÁ 10:00h - 18:00h
Váš individuálny termín návštevy mimo otváraciu dobu možno dojednať na tel.: +420 773 503 100
sales@postele-ls.cz | www.postele-LS.cz